توپ ضد شورش CXXM

محل منبع چین
نام تجاری cxxm
شماره مدل CXXM5251
مقدار حداقل تعداد سفارش 1 کامپیوتر
قیمت 1-9 Sets / US $150,000 | 10-49 Sets / US $148,000 | 50+ Sets / US $146,000
شرایط پرداخت L/C، T/T
جزئیات محصول
مدل شماره CXXM5251 Max. حداکثر Total Mass جرم کل 25000
ظرفیت مخزن آب 10 علامت تجاری CXXM
مشخصات 8760 X 2496 X 3833 اصل و نسب چین
بندر گوانگژو، چین مدل شاسی چگونه
مدل موتور Wd615.87 جابجایی L 9.726
Max. حداکثر Speed سرعت 102 حالت رانندگی 6X4
ظرفیت حمل کابین 4
برجسته

توپ ضد شورش CXXM

,

خودروی زرهی HOWO

,

توپ ضد شورش OEM

پیام بگذارید
توضیحات محصول

چین شین شینگ - دستگاه تعلیق هوا میرایی ضد شورش توپ آب ماشین زرهی وسیله نقلیه

 

خودروی ضد شورش نسل جدید خودروی ویژه ضد شورش شرکت ما است.عملکرد عالی ضد شورش و محافظت از خود دارد که آن را به اولین انتخاب برای متفرق کردن آشوبگران بدون ایجاد آسیب دائمی بدن تبدیل می کند.این خودرو در کاتالوگ تولید خودرو وزارت صنعت و فناوری اطلاعات جمهوری خلق چین ثبت شده است.و در بخش پلیس مسلح در سراسر چین تجهیز شده و به مناطق خارج از کشور صادر شده است.

 

2. معرفی شاسی:
شاسی خودرو HOWO جدیدترین تولید شده توسط گروه کامیون های سنگین ملی چین است که در صنعت کامیون های سنگین ملی در فناوری، راحتی و طراحی انسان محور پیشتاز است.از مزایای این شاسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
2.1.دستگاه میرایی سیستم تعلیق هوا در کابین:دستگاه میرایی سیستم تعلیق هوای شناور چهار نقطه‌ای سطح بالای جهانی که دارای بهترین میرایی در هر شرایط جاده‌ای است، خلق اصلی ملی را بپذیرید.
2.2.راحتی رانندگی: کابین غواصی لوکس و راحت است.فرمان از مواد پلاستیکی ساخته شده است.حس خوبی در دست دارد و می توان آن را بالا و پایین تنظیم کرد.شاخص راحتی رانندگی و مقاومت در برابر خستگی انسان توسط کارشناسان داخلی بالاترین و دارای استانداردهای بین المللی ارزیابی شده است.
2.3.آینه عقب:با توجه به طراحی مقایسه شده با نوع خودروی پیشرفته خارجی، آینه دید عقب بزرگ، آینه سمت راست جاده و آینه جلو دید وسیعی دارند که باعث می شود راننده به طور کامل بر وضعیت رانندگی تسلط یابد.
2.4.تهویه مطبوع:تهویه مطبوع مجهز به دستگاه کنترل الکتریکی است که می تواند دما را به طور خودکار تنظیم کند.
2.5.پایداری غلتش جانبی:تا جایی که توسط مقررات مجاز است، فاصله محورهای جلو و عقب از مرکز چرخ ها افزایش یافته است که به طور موثری توانایی ضد غلتش خودرو را بهبود می بخشد.
2.6.سیستم فیلتر هوا دو مرحله ای: این به طور موثر سایش موتور را کاهش می دهد و باعث می شود مسافت پیموده شده تعمیرات اساسی موتور به خصوص در شرایط بد کاری 800000 مایل باشد.
2.7.قدرت:موتور 213 کیلووات را که دارای درایو قدرتمندی در میان نوع خودروهای سریال مشابه است، بپذیرید.
2.8.انتقال:گیربکس همگام ساز تسمه ZF 9 شیفت را انتخاب کنید.در میان شاسی‌های مشابه، تعویض دنده راحت است و برای انتقال کل نیرو مناسب است و می‌تواند طول عمر سیستم قدرت را به طور موثر افزایش دهد.
2.9.سر و صدا:سیستم حذف نویز ایجاد شده اصلی باعث می شود که اثر حذف به استاندارد کامیون های سنگین بین المللی برسد.

برای جزئیات بیشتر چیزی بپرسید
 
مدل شاسی چگونه
مدل موتور WD615.87
جابه جایی L 9.726
حداکثرقدرتکیلو وات (صس) / دور در دقیقه 213(290)/2200
حداکثرسرعت کیلومتر بر ثانیه 102
حالت رانندگی 6×4
ظرفیت حمل کابین 4
ابعاد (L×W×H) میلی متر 8760×2496×3833
حداکثرجرم کلکیلوگرم 25000
ظرفیت مخزن آب متر3 10

 

 

3. سیستم ضد شورش:
3.1.سیستم برق آب:
1. توپ آب: 2 توپ آب ضد شورش با کنترل الکتریکی DC
حداکثربرد: 70 متر
برد موثر: 40 متر
سبک عکسبرداری: اسپری مداوم و پالس
متوسط: رنگ، محلول گاز، آب تمیز
سبک کنترل: کنترل الکتریکی از راه دور
1)توپ آب می تواند به صورت مداوم و پالس پاشش کند.از طریق رنگ آمیزی رنگ آمیزی و محلول گازی می تواند آشوبگران مسافت دور را متفرق کند.شاخص عملکرد آن در بین همتایان بین المللی در سطح پیشرو است
2)بدنه اصلی توپ آب توسط شرکت ما و کارشناسان مشهور برق آب کشورمان ساخته شده و دارای این مالکیت معنوی مستقل است.لوله و نازل توپ آب توسط سازنده تخصصی تعیین شده آمریکا طراحی و تولید می شود.نام تجاری شناخته شده هم در داخل و هم در خارج از کشور به عنوان اجزای کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد.
3) الف چراغ توپ برای دستیابی به نبرد در هر شرایط آب و هوایی روی لوله نصب شده است.
تیراندازی آب در 70 متری فشار پایین روغن می تواند در برد موثر باشد
2. پمپ آب:یک پمپ آب با کیفیت بالا و ظرفیت بالا را که در هوافضای خانگی استفاده می شود، بکار ببرید.دارای راندمان بالا، حجم کم و وزن سبک است
نقاط عملیاتی سیستم به شدت محاسبه و آزمایش می شود تا مطمئن شوید که سیستم به طور پیوسته کار می کند.شاخص مانیتور واضح است و اطمینان حاصل کنید که عملکرد توپ آب معتبر و ثابت است
3. مخزن آب:از قطعه الکترولیتی ضد خوردگی بالا ساخته شده است.دیواره داخلی آن با رنگ ضدآب اپوکسی غنی از روی رنگ شده است که برای کشتی ها استفاده می شود.
ظرفیت استاندارد مخزن آب 10T است که می تواند نیاز نقطه شورش را برآورده کند.
تجهیزات ویژه ای در داخل مخزن آب تعبیه شده است تا شوک ناشی از آب در حین رانندگی کاهش یابد
دارای یک پنجره سقفی است، آن را برای نگهداری راحت می کند
درگاه سرریز، درگاه انتشار هوا و سطح سنج الکترونیکی آب روی مخزن آب نصب شده است.
دریچه های ورودی و خروجی با توری فیلتر روی مخزن آب تعبیه شده است.
سبک پر کردن آب: متصل به شیر آتش نشانی یا استفاده از پمپ آب.
4. سطح سنج مایع القایی الکترومغناطیسی:سنج سطح مایع القایی الکترومغناطیسی به طور مستقل توسط شرکت ما توسعه یافته است و دارای ویژگی های ضد خوردگی، دقت بالا، پاسخ سریع و قابلیت اطمینان خوب است.
5. شیر فلکه: از شیر صنعتی تقویت شده با دستگاه مهر و موم پیشرفته و سنسور سطح استفاده کنید تا عملکرد ثابت توپ آب را تضمین کنید.
3.2 محلول گاز، رنگ آمیزی: از طریق افزودن سیستم ترکیب سرعت به سیستم ضد شورش هیدرولیک، رنگ آمیزی رنگ و محلول گازی را می توان با سرعت دقیق به آب اضافه کرد.سپس می تواند یک غبار گازی قدرتمند یا مه رنگارنگ ایجاد کند که می تواند به سرعت آشوبگران را متفرق کند.سیستم ترکیب نرخ از مخلوط کن سرعت، شیرهای کنترل و مخزن افزودنی تشکیل شده است
1)سیستم Rate blend که مبتنی بر جذب محصولات مشابه در داخل و خارج از کشور است به طور مستقل توسعه یافته و به صورت حرفه ای تولید می شود.دارای نرخ اختلاط ثابت و عملکرد آب بندی خوبی است.
2)با توجه به نیازهای عملی در محل، دستگاه کنترل از راه دور در کابین عملیات می تواند محیط مناسبی را انتخاب کند که می تواند کارایی و توانایی حمل و نقل وسیله نقلیه توپ آب را تا حد زیادی بهبود بخشد.
3)مخزن افزودنی: سه مخزن 100 لیتری فولاد ضد زنگ هر کدام با رنگ، گاز اشک آور CS و محلول فوم نوع B پر شده است.مخزن گاز اشک آور دارای یک کلید آب بندی خودکار است که می تواند از تبخیر محلول جلوگیری کند
3.3 بیل هیدرولیک: یک بیل هیدرولیک V شکل در جلوی خودرو نصب شده است.می تواند به طور موثر مانع در جاده را حذف کند
1) بیل با وزن سبک طراحی شده است و می تواند بیش از 1000 کیلوگرم موانع را از بین ببرد.
2)بیل هیدرولیک می تواند بالا و پایین رفته و ارتفاع خود را با توجه به شرایط عملی تنظیم کند
3)بیل توسط راننده از راه دور کنترل می شود

4. سیستم محافظت از خود
4.1.سیستم حفاظت از پاشش:10 سمپاش فشار بالا در اطراف بدنه خودرو وجود دارد که می تواند آب تمیز، محلول مخلوط گاز اشک آور را اسپری کند.غبار گاز اشک آور می تواند به طور موثری آشوبگرانی را که به خودرو نزدیک می شوند متفرق کند.
4.2.حفاظت خود خاموش شونده:12 سمپاش در بالا و پایین خودرو وجود دارد.این وسیله نقلیه می تواند از طریق پاشیدن آب تمیز و محلول کف به منظور جلوگیری از آسیب ناشی از بطری بنزین، خود خاموش شدن را انجام دهد.
4.3.محافظت در برابر غبار گاز اشک آور: گلوله های گاز اشک آور کنترل از راه دور در جلو و عقب خودرو نصب شده است.آنها می توانند به طور موثر از نزدیک شدن آشوبگران به وسیله نقلیه جلوگیری کنند و از خودرو محافظت کنند که با خیال راحت از محل شورش خارج شود
4.4.توری های محافظ عینک و چراغ ها: شیشه های خودرو و چراغ های خودرو باید توسط توری های فولادی محافظت شود.توری محافظ جلوپنجره از نوع انتگرال گردشی می باشد.حرکت کج و موقعیت آن توسط کابین رانندگی هیدرولیک از راه دور کنترل می شود.

4.5.ماسک گاز:مجهز به 4 مجموعه ماسک گاز نظامی که برای محافظت از خود هنگام پاشیدن محلول گاز در محل شورش برای محافظت از امنیت اعضای رزمی استفاده می شود.
5. سیستم کنترل:
5.1 تابلوی کنترل توپ آب:جدول کنترل توپ آب را برای کنترل جهت و تیراندازی توپ آب پیکربندی کنید.میز کنترل روی داشبوردی که در جلوی صندلی کمک راننده قرار دارد قرار گرفته و توسط راننده کمکی کنترل می شود.موقعیت توپ ها را می توان به دقت در مانیتور نصب شده روی میز کنترل نمایش داد.زاویه عکاسی به طور دقیق توسط جوی استیک کنترل کنترل می شود تا از عکاسی دقیق اطمینان حاصل شود.مانیتور آب و فشارسنج آب برای نظارت بر وضعیت کار سیستم آب روی میز کنترل نصب شده است.
5.2 سیستم کنترل متمرکز:تمامی تجهیزات خودرو دارای ریموت کنترل برقی می باشد.سیستم کنترل از PLC زیمنس، صفحه لمسی، برنامه کنترل مرتبط و عناصر کنترل تشکیل شده است.توابع آن معتبر است و عملیات راحت است
1)سیستم کنترل توسط ساختار مدولار طراحی شده است.دارای خطوط واضح و طرح معقولی است.تعمیر و نگهداری راحت است.
2)روابط منطقی بین این تجهیزات توسط برنامه های نرم افزاری کنترل می شود.این باعث صرفه جویی در تعداد زیادی رله، ساده سازی خطوط و بهبود قابلیت اطمینان سیستم می شود.
3)سطح آب و سایر سطح مایع را می توان در صفحه لمسی نمایش داد.هنگامی که یکی از سطوح زیر موقعیت هشدار قرار دارد، سیستم هشدار می دهد و مخزن هشدار را در صفحه لمسی نمایش می دهد.
4)وضعیت کار توپ آب و سایر سیستم های اسپری توسط PLC کنترل می شود
5)تناوب بین عملکردهای توپ آب و سایر سیستم های اسپری توسط PLC تحقق می یابد.
6. سیستم هشدار
6.1 چراغ هشدار و هشدار:لامپ های هشدار دهنده فلاش دو رنگ استوانه ای در جلو و عقب خودرو نصب شده است.آلارم نوع اسپلیت، دو بلندگو 150 واتی.
6.2 اسپری ظاهری:اسپری و چسباندن نشان های پلیس مطابق با خودروی پلیس نوع 2004.
7. سیستم کمکی (سیستم قابل انتخاب)
7.1 سیستم پخش: مجهز به دستگاه پخش دی وی دی، استفاده از تقویت کننده برق و بلندگوی زنگ هشدار می تواند به بیرون صحبت کند و دیسک را پخش کند.حالت DVD: JVC KD-DV4388.

7.2 سیستم نظارت:متشکل از دوربین زوم اپتیکال SONY FCB-EX1000P35، محافظ دوربین YAAN YA4512 با برف پاک کن، صفحه کلید کنترلی YAAN YA2030، ال سی دی تاشو OM1701B و ضبط ویدئوی سخت افزاری Dahua DH-BAV1202S (با هارد دیسک 250G و هارد دیسک).می تواند نقطه را در 360 درجه بدون هیچ گونه منطقه مرده نظارت کند.این سیستم می تواند تصویر نقطه را روی LCD نمایش دهد و فیلم را در هارد دیسک ذخیره کند.
7.3 سیستم منبع تغذیه:سیستم منبع تغذیه که از باتری و اینورتر موج سینوسی تشکیل شده است، برق تجهیزات خودرو را تامین می کند.
8. لوازم جانبی خودرو:
علاوه بر ابزار تعمیر و نگهداری خودرو، وسیله نقلیه توپ های آبی ابزار و تجهیزات ویژه زیر را اضافه می کند:
لوله مکش 1،4: 2 متر / قطعه;2، یک فیلتر آب:
3، یک هلال آچار آتش نشانی: 4، یک مجموعه شیلنگ: DN65;
5، یک مجموعه از ترکیب آتش نشانی؛6، یک آچار شیر آتش نشانی:
ماسک گاز 7،4 نظامی;8.1 بشکه محلول گاز؛
9،4 گلوله گاز اشک آور احتراق CS نوع احتراق الکتریکی
10، یک مشخصات وسیله نقلیه (راهنمای تعمیر و نگهداری درگیر)؛یک مشخصات شاسی؛صدور گواهینامه خودرو و شاسی؛یک دفترچه راهنمای تعمیر و نگهداری شاسی؛مشخصات خودرو و تجهیزات مربوطه

 
 
Cxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon Vehicle
Cxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon Vehicle