توپ ضد شورش توربوجت 14000 لیتری

محل منبع چین
نام تجاری cxxm
مقدار حداقل تعداد سفارش 1 کامپیوتر
قیمت 1-9 Sets / US $150,000 | 10-49 Sets / US $145,000 | 50+ Sets / US $140,000
جزئیات بسته بندی 1 2 در یک کارتن
زمان تحویل 50 روز
شرایط پرداخت L/C، T/T
قابلیت ارائه 100 در ماه
جزئیات محصول
Max. حداکثر Total Mass جرم کل 25000 ظرفیت مخزن آب 10
مشخصات 8760 X 2496 X 3833 اصل و نسب چین
بندر Xiamen، چین مدل شاسی چگونه
مدل موتور Wd615.87 جابجایی L 9.726
Max. حداکثر Speed سرعت 102 حالت رانندگی 6X4
ظرفیت حمل کابین 4
برجسته

توپ ضد شورش 14000 لیتری

,

خودروی زرهی خودرو مدل 6X4

,

توپ ضد شورش توربوجت

پیام بگذارید
توضیحات محصول

سفارشی سازی خودرو 14000 لیتری 6X4 مدل توربوجت ضد شورش آب توپ


طرح فنی خودروی ضد شورش CXXM ZY5251GFB1


توپ آب ضد شورش CXXM ZY5251GFB1 خودرو نسل جدید خودروی ویژه ضد شورش شرکت ما است.عملکرد عالی ضد شورش و محافظت از خود دارد که آن را به اولین انتخاب برای متفرق کردن آشوبگران بدون ایجاد آسیب دائمی بدن تبدیل می کند.این خودرو در کاتالوگ تولید خودرو وزارت صنعت و فناوری اطلاعات جمهوری خلق چین ثبت شده است.و در بخش پلیس مسلح در سراسر چین تجهیز شده و به مناطق خارج از کشور صادر شده است.

1. پارامتر فنی اصلی خودرو:

 

1. پارامتر فنی اصلی خودرو:      
مدل شاسی HOWO ZZ1257M3847C5، SINOTRUK
مدل موتور WD615.87
جابجایی L 9.726
حداکثرتوان kw(ps)/rpm 213(290)/2200
حداکثرسرعت کیلومتر در ساعت 102
حالت رانندگی 6×4
ظرفیت حمل کابین 4
ابعاد (L×W×H) میلی متر 8760×2496×3833
حداکثرجرم کل کیلوگرم 25000
ظرفیت مخزن آب متر3 9 تا 11
ضد شورش توپ آب زاویه چرخش افقی درجه تک:-135~135 دو برابر: -135~5
پیچینگ زاویه ° -10 تا 45
حداکثردامنه متر 70
محلول گاز L 100
رنگ آمیزی L 100
محلول فوم L 100
 


2. معرفی شاسی:
شاسی خودرو HOWO جدیدترین تولید شده توسط گروه کامیون های سنگین ملی چین است که در صنعت کامیون های سنگین ملی در فناوری، راحتی و طراحی انسان محور پیشتاز است.از مزایای این شاسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:


2.1. آدستگاه میرایی تعلیق ir در کابینکه در: دستگاه میرایی سیستم تعلیق هوای شناور چهار نقطه‌ای سطح بالای جهانی که دارای بهترین میرایی در هر شرایط جاده‌ای است، خلق اصلی ملی را بپذیرید.
2.2. Dراحتی سوارکاری: کابین غواصی لوکس و راحت است. فرمان از مواد پلاستیکی ساخته شده است.حس خوبی در دست دارد و می توان آن را بالا و پایین تنظیم کرد.شاخص راحتی رانندگی و مقاومت در برابر خستگی انسان توسط کارشناسان داخلی بالاترین و دارای استانداردهای بین المللی ارزیابی شده است.
2.3. آرآینه گوش: با توجه به طراحی مقایسه شده با نوع خودروی پیشرفته خارجی، آینه عقب بزرگ، درست است آینه کنار جاده و آینه جلو دید وسیعی دارند که باعث می شود راننده به طور کامل بر وضعیت رانندگی تسلط یابد.
2.4. تهویه مطبوع: تهویه مطبوع مجهز به دستگاه کنترل الکتریکی است که می تواند دما را به طور خودکار تنظیم کند.
2.5. پایداری غلتش جانبی: تا جایی که توسط مقررات مجاز است، فاصله محورهای جلو و عقب از مرکز چرخ ها افزایش یافته است که به طور موثری توانایی ضد غلتش خودرو را بهبود می بخشد.
2.6. سیستم فیلتر هوا دو مرحله ای: این به طور موثر سایش موتور را کاهش می دهد و باعث می شود مسافت پیموده شده تعمیرات اساسی موتور به خصوص در شرایط بد کاری 800000 مایل باشد.
2.7. پصاحب:موتور 213kw را که دارای یک درایو قدرتمند است بپذیرید در میان نوع خودروی سریال مشابه. 
2.8. تیانتقال:گیربکس همگام ساز تسمه ZF 9 شیفت را انتخاب کنید.در میان شاسی‌های مشابه، تعویض دنده راحت است و برای انتقال کل نیرو مناسب است و می‌تواند طول عمر سیستم قدرت را به طور موثر افزایش دهد.
2.9. نروغنی:حذف نویز اصلی ایجاد شده سیستم اثر حذف را ایجاد می کند رسیدن به استاندارد کامیون های سنگین بین المللی سطح بالا.

3. الفسیستم ضد شورش:
3.1.دبلیودر قدرتسیستم:
1. دبلیوتوپ آتر: 2 توپ آب ضد شورش با کنترل الکتریکی DC
حداکثر برد: 70 متر
برد موثر: 40 متر
سبک عکسبرداری: اسپری مداوم و پالس 
متوسط: رنگ، محلول گاز، آب تمیز
سبک کنترل: کنترل الکتریکی از راه دور
1)توپ آب می تواند به صورت مداوم و پالس پاشش کند.از طریق رنگ آمیزی رنگ آمیزی و محلول گازی می تواند آشوبگران مسافت دور را متفرق کند.شاخص عملکرد آن در بین همتایان بین المللی در سطح پیشرو است
2) این بدنه اصلی توپ آب توسط شرکت ما و کارشناسان مشهور برق آب کشورمان ساخته شده است و دارای این مالکیت معنوی مستقل است.لوله و نازل توپ آب توسط سازنده تخصصی تعیین شده آمریکا طراحی و تولید می شود.نام تجاری شناخته شده هم در داخل و هم در خارج از کشور به عنوان اجزای کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد.
3)آ چراغ توپ برای دستیابی به نبرد در هر شرایط آب و هوایی روی لوله نصب شده است.
تیراندازی آب در 70 متری فشار پایین روغن می تواند در برد موثر باشد 
2. پمپ آب:یک پمپ آب با کیفیت بالا و ظرفیت بالا را که در هوافضای خانگی استفاده می شود، بکار ببرید.دارای راندمان بالا، حجم کم و وزن سبک است
نقاط عملیاتی سیستم به شدت محاسبه و آزمایش می شود تا مطمئن شوید که سیستم به طور پیوسته کار می کند.شاخص مانیتور واضح است و اطمینان حاصل کنید که عملکرد توپ آب معتبر و ثابت است
3. مخزن آب:این است ساخته شده از قطعه الکترولیتی ضد خوردگی بالادیواره داخلی آن با رنگ ضدآب اپوکسی غنی از روی رنگ شده است که برای کشتی ها استفاده می شود.
ظرفیت استاندارد مخزن آب 10T است که می تواند نیاز نقطه شورش را برآورده کند.
تجهیزات ویژه ای در داخل مخزن آب تعبیه شده است تا شوک ناشی از آب در حین رانندگی کاهش یابد
دارای یک پنجره سقفی است، آن را برای نگهداری راحت می کند
درگاه سرریز، درگاه انتشار هوا و سطح سنج الکترونیکی آب روی مخزن آب نصب شده است.
شیرهای ورودی و خروجی با توری فیلتر روی مخزن آب نصب می شوند.
سبک پر کردن آب: متصل به شیر آتش نشانی یا استفاده از پمپ آب.
4. القای الکترومغناطیسیسنج سطح مایع:این سنج سطح مایع القایی الکترومغناطیسی به طور مستقل توسط شرکت ما توسعه یافته است و دارای ویژگی های ضد خوردگی، دقت بالا، پاسخ سریع و قابلیت اطمینان خوب است.
5. Valve: از شیر صنعتی تقویت شده با دستگاه مهر و موم پیشرفته و سنسور سطح استفاده کنید تا عملکرد ثابت توپ آب را تضمین کنید.
3.2 محلول گاز، رنگ آمیزی: از طریق افزودن سیستم ترکیب سرعت به سیستم ضد شورش هیدرولیک، رنگ آمیزی رنگ و محلول گازی را می توان با سرعت دقیق به آب اضافه کرد.سپس می تواند یک غبار گازی قدرتمند یا مه رنگارنگ ایجاد کند که می تواند به سرعت آشوبگران را متفرق کند.سیستم ترکیب نرخ از مخلوط کن سرعت، شیرهای کنترل و مخزن افزودنی تشکیل شده است
1)سیستم Rate blend که مبتنی بر جذب محصولات مشابه در داخل و خارج از کشور است به طور مستقل توسعه یافته و به صورت حرفه ای تولید می شود.دارای نرخ اختلاط ثابت و عملکرد آب بندی خوبی است.
2)با توجه به نیازهای عملی در محل، دستگاه کنترل از راه دور در کابین عملیات می تواند محیط مناسبی را انتخاب کند که می تواند کارایی و توانایی حمل و نقل وسیله نقلیه توپ آب را تا حد زیادی بهبود بخشد.
3) مخزن افزودنی: سه مخزن 100 لیتری فولاد ضد زنگ هر کدام با رنگ، گاز اشک آور CS و محلول فوم نوع B پر شده است.مخزن گاز اشک آور دارای یک کلید آب بندی خودکار است که می تواند از تبخیر محلول جلوگیری کند
 3.3 بیل هیدرولیک: یک بیل هیدرولیک V شکل در جلوی خودرو نصب شده است.می تواند به طور موثر مانع در جاده را حذف کند 
1) بیل با وزن سبک طراحی شده است و می تواند بیش از 1000 کیلوگرم موانع را از بین ببرد.
2)بیل هیدرولیک می تواند بالا و پایین رفته و ارتفاع خود را با توجه به شرایط عملی تنظیم کند 
3)بیل توسط راننده از راه دور کنترل می شود

4. سیستم محافظت از خود
4.1.اسسیستم حفاظت نماز:وجود دارد 10 سمپاش فشار بالا در اطراف بدنه خودرو که می تواند آب تمیز، محلول مخلوط گاز اشک آور را اسپری کند.غبار گاز اشک آور می تواند به طور موثری آشوبگرانی را که به خودرو نزدیک می شوند متفرق کند.
4.2. حفاظت خود خاموش شونده: 12 سمپاش در بالا و پایین خودرو وجود دارد.این وسیله نقلیه می تواند از طریق پاشیدن آب تمیز و محلول کف به منظور جلوگیری از آسیب ناشی از بطری بنزین، خود خاموش شدن را انجام دهد.
4.3. محافظت در برابر غبار گاز اشک آور: گلوله های گاز اشک آور کنترل از راه دور در جلو و عقب خودرو نصب شده است.آنها می توانند به طور موثر از نزدیک شدن آشوبگران به وسیله نقلیه جلوگیری کنند و از خودرو محافظت کنند که با خیال راحت از محل شورش خارج شود
4.4. پتوری محافظساز عینک ها و چراغ ها: شیشه های خودرو و چراغ های خودرو باید توسط توری های فولادی محافظت شود. توری محافظ جلوپنجره از نوع انتگرال گردشی می باشد.حرکت کج و موقعیت آن توسط کابین رانندگی هیدرولیک از راه دور کنترل می شود.
    
4.5.ماسک گاز:مجهز به 4 مجموعه ماسک گاز نظامی که برای محافظت از خود هنگام پاشیدن محلول گاز در محل شورش برای محافظت از امنیت مبارزه استفاده می شود. اعضا.
5. سیستم کنترل: 
5.1 سیکنترل کنید هیئت مدیرهاز ماشین آب پاش: پیکربندی کنید میز کنترل توپ آب برای کنترل جهت و تیراندازی توپ آب. جدول کنترل روی داشبوردی که در جلوی صندلی کمک راننده قرار دارد قرار می گیرد و توسط راننده کمکی کنترل می شود.موقعیت توپ ها را می توان به دقت در مانیتور نصب شده روی میز کنترل نمایش داد.برای اطمینان از دقت، زاویه عکاسی با جوی استیک کنترل به طور دقیق کنترل می شود تیراندازی کردن.مانیتور آب و فشارسنج آب روی میز کنترل نصب شده است برای نظارت بر وضعیت کار سیستم آب
5.2 سیسیستم کنترل حبس شده:تمامی تجهیزات خودرو دارای ریموت کنترل برقی می باشد. سیستم کنترل از PLC زیمنس، صفحه لمسی، برنامه کنترل مرتبط و عناصر کنترل تشکیل شده است.توابع آن معتبر است و عملیات راحت است
1)سیستم کنترل توسط ساختار مدولار طراحی شده است.دارای خطوط واضح و طرح معقولی است.تعمیر و نگهداری راحت است.
2)روابط منطقی بین این تجهیزات توسط برنامه های نرم افزاری کنترل می شود.این باعث صرفه جویی در تعداد زیادی رله، ساده سازی خطوط و بهبود قابلیت اطمینان سیستم می شود.
3)اب سطح و سایر سطح مایع را می توان در صفحه لمسی نمایش داد.هنگامی که یکی از سطوح زیر موقعیت هشدار قرار دارد، سیستم هشدار می دهد و مخزن هشدار را در صفحه لمسی نمایش می دهد.
4)وضعیت کار توپ آب و سایر سیستم های اسپری توسط PLC کنترل می شود
5)تناوب بین عملکردهای توپ آب و سایر سیستم های اسپری توسط PLC تحقق می یابد.
6. سیستم هشدار
6.1آلامپ و چراغ هشدار:لامپ های هشدار دهنده فلاش دو رنگ استوانه ای در جلو و عقب خودرو نصب شده است.آلارم نوع اسپلیت، دو بلندگو 150 واتی.
6.2آپاشش ظاهری:اسپری و چسباندن نشان های پلیس مطابق با خودروی پلیس نوع 2004.
7. سیستم کمکی(سیستم قابل انتخاب)
7.1 بسیستم پخش جاده: مجهز به دستگاه پخش دی وی دی، استفاده از تقویت کننده برق و بلندگوی زنگ هشدار می تواند به بیرون صحبت کند و دیسک را پخش کند.حالت DVD: JVC KD-DV4388.

7.2 مسیستم نظارت: متشکل از دوربین زوم اپتیکال SONY FCB-EX1000P35، محافظ دوربین YAAN YA4512 با برف پاک کن، صفحه کلید کنترلی YAAN YA2030، ال سی دی تاشو OM1701B و ضبط ویدئوی سخت افزاری Dahua DH-BAV1202S (با هارد دیسک 250G و هارد دیسک).می تواند نقطه را در 360 درجه بدون هیچ گونه منطقه مرده نظارت کند.این سیستم می تواند تصویر نقطه را روی LCD نمایش دهد و فیلم را در هارد دیسک ذخیره کند.
 7.3 پسیستم تامین برق:سیستم منبع تغذیه که از باتری و اینورتر موج سینوسی تشکیل شده است، برق تجهیزات خودرو را تامین می کند.
8. الفلوازم جانبی در خودرو:
علاوه بر ابزار تعمیر و نگهداری خودرو، وسیله نقلیه توپ های آبی ابزار و تجهیزات ویژه زیر را اضافه می کند:
لوله مکش 1،4: 2 متر / قطعه;2، یک فیلتر آب:
3، یک هلال آچار آتش نشانی: 4، یک مجموعه شلنگ: DN65;
5، یک مجموعه از ترکیب آتش نشانی؛ 6، یک آچار شیر آتش نشانی:
ماسک گاز 7،4 نظامی;8.1 بشکه محلول گاز؛
9،4 گلوله گاز اشک آور احتراق CS نوع احتراق الکتریکی
10، یک مشخصات وسیله نقلیه (راهنمای تعمیر و نگهداری درگیر)؛یک مشخصات شاسی؛صدور گواهینامه خودرو و شاسی؛یک دفترچه راهنمای تعمیر و نگهداری شاسی؛مشخصات خودرو و تجهیزات مربوطه 

Cxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water TruckCxxm Customizing 14000L 6X4 Model Turbojet Anti-Riot Water Cannon Vehicle/ 6X6 Model Complete Self-Protection System Customized Turbo Jet Anti-Riot Water Truck